Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Vegmann ile yolculuğunuza hoşgeldiniz...

Her yolculuk özeldir. Bu nedenle vegmann olarak size ve yolculuğunuza mükemmel şekilde uyan özel ürünler sunuyoruz. Yüksek standartlarınızı karşılamak için Almanya'da tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İşlevsel ve her zaman güvenilir kalitede. Böylece en önemli şeylere, yani yolculuğunuza daha fazla zaman kalır. Uzun mesafeli seyahat, şehir gezisi veya işe, üniversiteye veya okula günlük gidip gelme. Vegmann ile daha iyi ulaşırsınız! Söz!
Biz Kimiz

Her yolculukta sadık yoldaşınız.

Vegmann'da motive olmuş insanlar sizin için çalışıyor. Her zaman göz hizasında. Saygılı, işbirlikçi ve adil. Size her zaman doğru ürün çözümlerini sunabilmemiz için sizi neyin harekete geçirdiğini bilmek istiyoruz.
Vegmann dayanıklılık, istikrar ve işlevsellik anlamına gelir. Ama aynı zamanda modern tarz ve en yüksek fiyat-performans oranı için. Bunun için her gün tutkuyla çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda yaşıyoruz. Şirket kurulduğundan beri DNA'mızın bir parçası olmuştur. Senin ve bizim için. Çünkü en iyi yol her zaman ortak olandır.

           Değerlerimiz
               Vegmann olarak değerlere göre yaşar ve onlar için ayağa kalkarız. Belirli düzenlemelere uyduğumuz için değil, kendimizi bu değerlerle özdeşleştirdiğimiz için.

  Her zaman sorumlu, adil ve adil davranmak           isteriz. İnsanlara ve doğaya saygı, bizim için temel   bir endişe kaynağıdır. Farklıyız, açığız ve değişime açığız. Bu sayede her zaman zamanın nabzını tutuyoruz.
Çözüm odaklı, sürdürülebilir bir şekilde birlikte çalışır ve pragmatik hareket  ederiz.
 
 
Sürdürülebilirlik bir kelimeden daha fazlasıdır...


Hedefimize ulaşmaktan çok uzakta olsak da geleceğe sürdürülebilir adımlar atıyoruz. Bizim için sürdürülebilirlik, doğaya ve diğer insanlara sorumlu, adil ve bilinçli davranmak anlamına gelir. Geleceğimizi yaşamaya değer kılmak için aktif olarak yardım etmek istiyoruz. Büyük resmin sadece küçük bir parçası olsak bile sürekli gelişmeyi görevimiz olarak görüyoruz. Adım adım. Her gün.

Örneğin, kurumsal CO2 emisyonlarımızı azaltmayı amaçlayan girişimlerden biri, tamamen veya en azından kısmen kumaştan veya PET şişeler gibi geri dönüştürülmüş plastik atıklardan yapılan granüllerden veya kendi üretim atıklarımızdan yapılan ürünleri giderek daha fazla geliştirmemizdir. üretim, imal edilmektedir.

Ayrıca, ürünleri hacim açısından optimize edilmiş bir şekilde iç içe yerleştirerek ve nakliye için geri dönüştürülmüş karton kutular kullanarak ambalaj atıklarını önlemek için sürekli çalışıyoruz. Tek kullanımlık koruyucu ambalajları en aza indiriyoruz ve artık neredeyse yalnızca tüketici sonrası geri dönüştürülmüş atıklardan yapılmış koruyucu film ambalajları kullanıyoruz. Bu tür film ambalajlar, döngüye herhangi bir yeni plastik atık sokmaz. Bu filmler aynı zamanda mevcut Avrupa geri dönüşüm sistemlerinde neredeyse hiç kalite kaybı olmaksızın yeniden kullanılmak üzere geri dönüştürülebilir.

Bizim için sürdürülebilirlik aynı zamanda uzun ömürlü ürünler üretmek anlamına da geliyor. Malzemelerimiz, hammaddelerimiz ve ataşmanlarımız için yalnızca zorlu fiziksel ve kimyasal spesifikasyonlar formüle etmekle kalmıyor, aynı zamanda vegmann bagajlarındaki aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalan bileşenlerin (makaralar, teleskopik çubuklar, kilitler ve kulplar gibi) teknik olarak değiştirilebilmesini sağlıyoruz.


                                                                                     

Creative Always        Express Customization         Premium Integrations         Real-time Editing
 
Yükleniyor...